KONTAKT

KONTAKT

Sklep internetowy:

Informacje ogólne:

tel.: 801 09 09 05 lub 22 100 27 27 (pon-sob: 9:00-19:00, niedziela: 10:00-18:00)

e-mail: sklep@arte.pl

Numer rachunku bankowego dla płatności związanych ze sklepem internetowym :

Bank BGŻ BNP Paribas S.A. 93 1600 1097 0002 3405 5259 1150.


Siedziba spółki, zarząd

ARTE sp. z o.o. (dawniej MAKRO ABRA sp. z o.o.), 42-202 Częstochowa, ul. Legionów 101, sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy w Częstochowie XVII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Nr KRS: 0000161868, Nr NIP: 573-10-23-159, kapitał zakładowy: 200 000,00 PLN

tel.: 34 373 54 50, fax: 34 343 02 30, e-mail: biuro@arte.pl

Podstawowy rachunek bankowy: Bank BGŻ BNP Paribas S.A 42 1600 1097 0002 3405 5259 1001.

Dział Handlowy i Kontraktowy:

42-202 Częstochowa, ul. Legionów 101, tel.: 34 373 54 70,

Szef Działu Handlowego:

Jerzy Sikora, e-mail: j.sikora@arte.pl

Osoby odpowiedzialne za sprzedaż kontraktową (sprzedaż do obiektów użyteczności publicznej, szkół, banków, firm itp.):

Krzysztof Nowak, e-mail: k.nowak@arte.pl, tel.: 34 373 54 60 lub 601 407 890
Marcin Dul, e-mail: m.dul@arte.pl, tel.: 607 888 101 (małopolskie)
Andrzej Klimeczko, e-mail: a.klimeczko@arte.pl, tel.: 605 859 189 (małopolskie)
Arkadiusz Groblewski, e-mail: a.groblewski@arte.pl, tel.: 600 242 293 (mazowieckie)
Jan Zięba, e-mail: j.zieba@arte.pl, tel.: 602 100 372 (podkarpackie)
Tomasz Gruszka, e-mail: t.gruszka@arte.pl, tel.: 663 220 005 (śląskie)

Nasze sklepy:

Częstochowa: al. Niepodległości 26/30, D.H. Domator, tel. 34 373 54 63

Częstochowa: ul. Krakowska 75, tel. 34 373 54 64

Katowice: al. Roździeńskiego 93, pawilon meblowy AGATA, tel. 32 555 00 50

Kraków: ul. Opolska 12a, 31-323 Kraków, tel. 12 400 01 40

Kraków: ul. Zakopiańska 56, 30-318 Kraków, tel. 12 400 01 43

Poznań: ul. Szwedzka 10A, lok. 5d, Franowo Park Handlowy (naprzeciw IKEA), tel. 61 415 50 38

Warszawa: ul. Malborska 45, Targówek Park Handlowy (naprzeciw IKEA), tel. 22 100 22 63

Janki k. Warszawy: Plac Szwedzki 3, Janki Park Handlowy (przy IKEA), tel. 22 100 22 60

Bielany Wrocławskie: ul. Czekoladowa 20, Aleja Bielany (naprzeciw IKEA), tel. 71 727 41 06

Wrocław: ul. Braniborska 14, Galeria Wnętrz Domar, tel. 71 727 41 03

logotypy
| |