Dywany Agnella

Dywany Agnella

Agnella – pasja i profesjonalizm

Agnella to jeden z największych i jednocześnie najnowocześniejszych producentów dywanów oraz wykładzin w naszym kraju. Dywany Agnella to około 65% produkcji krajowej przy ponad 2 milionach metrów kwadratowych dywanów i wykładzin wytwarzanych każdego roku. W ofercie znajduje się ponad czterysta wzorów, które całkowicie odmienią Twoje cztery kąty. Oprócz tego dajemy Ci gwarancję atrakcyjnych, konkurencyjnych cen!

Zaawansowanie technologiczne
i najwyższa jakość

Wiodąca pozycja na polskim rynku dywanów możliwa jest dzięki zróżnicowanej ofercie produktowej, wykorzystaniu surowców najwyższej jakości oraz regularnym inwestycjom technologicznym. Dywany Agnella to obecnie najnowocześniejsze zaplecze technologiczne w środkowej i wschodniej części Starego Kontynentu. Najnowocześniejszy asortyment produkcyjny pozwala konkurować nie tylko z polskimi wytwórcami dywanów i wykładzin, ale również z przedsiębiorstwami zagranicznymi.

Najwyższej jakości dywany naturalne wykonane z wełny oraz świetnie prezentujące się dywany syntetyczne trafiły już do setek tysięcy europejskich domów. Zapewniając dostęp do ponad czterystu różnych wzorów, Dywany Agnella są w stanie wpasować się w gusta praktycznie wszystkich konsumentów – zarówno pod kątem wykonania, wzorów, kolorystyki oraz trendów.


Znajdź dywany i wykładziny dla siebie

Agnella to szeroki wybór wykładzin obiektowych, chodników oraz dywanów dopasowanych zarówno do potrzeb klientów indywidualnych jak i korporacyjnych. Dzięki naszemu sklepowi internetowemu dywany Agnella w swojej najlepszej formie są dostępne po przystępnych cenach, w szerokiej gamie wzorniczej. Zapoznaj się z ofertą już dzisiaj i znajdź wykończenia podłóg idealne dla całej rodziny.

W sieci sklepów Arte posiadamy najpełniejszą ofertę dywanów Agnella, jeśli jednak nie możesz u nas znaleźć wybranego przez siebie modelu - skontaktuj się z nami: info@arte.pl

Agnella - najczęściej kupowane dywany:

Agnella Funky Tom Turkus Agnella Funky Tom Turkus
Cena od: 62 zł / m²
Agnella Isfahan Dafne Sahara Agnella Isfahan Dafne Sahara
Cena od: 174 zł / m²
Agnella Regius 1.2 Kaszan Oliwka Agnella Regius 1.2 Kaszan Oliwka
Cena od: 421 zł / m²
Agnella Natural Tula Beż Agnella Natural Tula Beż
Cena od: 197 zł / m²

Agnella - najnowsze propozycje:

Agnella Festival Milano Lazur Agnella Festival Milano Lazur
Cena od: 216 zł / m²
Agnella Amareno Mintaka Beż Agnella Amareno Mintaka Beż
Cena od: 91 zł / m²
Agnella Amareno Volans Beż Agnella Amareno Volans Beż
Cena od: 91 zł / m²
Agnella Eco Land Imbir Agnella Eco Land Imbir
Cena od: 73 zł / m²
logotypy