Dywany Dywilan

Dywany Dywilan

Dywany Dywilan to klasa, tradycja
i naturalność złączone w całość.

Wykonywane ze stuprocentowej wełny oraz wysokiej klasy materiałów syntetycznych cieszą się popularnością klientów w całym kraju – szczególnie tych ceniących sobie najwyższą jakość produkcji oraz misterność wzornictwa. Dywany Dywilan to ponad 130 lat tradycji i historia przedsiębiorstwa, które w latach swojej świetności zatrudniało ponad 2,5 tysiąca ludzi. Obecna działalność skupia się na obsłudze klientów indywidualnych, co pozwala w pełni realizować potrzeby każdy konsumenta, tworząc jednocześnie unikatowe i oryginalne wzory.

Znajdź dywany idealne dla siebie

W ofercie Dywilanu znajduje się szeroki wybór dywanów maszynowych. Oferta podzielona jest na siedem klas produktowych dopasowanych do potrzeb każdej grupy klienckiej. Dywany Dywilan Superior skierowane są do osób ceniących sobie najwyższą klasę wykonania i misterność wzorów. Seria Polonia bazuje na ponad stuletniej historii przedsiębiorstwa wykorzystując wzory cieszące się popularnością jeszcze wiele lat temu. Omega Classic i Light to prostota wzornictwa i bardzo wysoka jakość. Linia dywanowa Eden skierowana jest natomiast do osób, które cenią sobie wymyślne wzornictwo i będą w pełni zadowoleni z syntetycznych materiałów. Ofertę uzupełnia linia Style oraz Eco stworzone z myślą o ludziach młodych, dynamicznych i szukających nowoczesnych wykończeń swoich spersonalizowanych wnętrz.

Dywilan Design – stwórz swój własny dywan

Dywany Dywilan to nie tylko szeroki wybór dywanów produkowanych na co dzień, ale również możliwość skorzystania z kolekcji Dywilan Design. W ramach oferty klienci sami projektują wygląd swoich dywanów lub wykładzin, dobierają kolorystykę oraz ustalają wymiary. Projektanci Dywilanu służą natomiast dobrą radą i eksperckim wsparciem, dzięki czemu powstają dywany dopasowane do indywidualnych potrzeb, jednocześnie prezentujące się naprawdę wyśmienicie.

W sieci sklepów Arte posiadamy najpełniejszą ofertę dywanów Dywilan, jeśli jednak nie możesz u nas znaleźć wybranego przez siebie modelu - skontaktuj się z nami: info@arte.pl

Dywilan - najczęściej kupowane dywany:

Dywilan Polonia Baron Burgund Dywilan Polonia Baron Burgund
Cena od: 237 zł / m²
Dywilan Omega Siran Cegła Dywilan Omega Siran Cegła
Cena od: 203 zł / m²
Dywilan Superior Arkadia Terra Dywilan Superior Arkadia Terra
Cena od: 329 zł / m²
Dywilan Superior Madera Rudy Dywilan Superior Madera Rudy
Cena od: 329 zł / m²

Dywilan - najnowsze propozycje:

Dywilan Superior Kain Terra Dywilan Superior Kain Terra
Cena od: 330 zł / m²
Dywilan Polonia Muskat Red Dywilan Polonia Muskat Red
Cena od: 248 zł / m²
Dywilan Omega Baku Sepia Dywilan Omega Baku Sepia
Cena od: 203 zł / m²
Dywilan Polonia Serapi Tabaka Dywilan Polonia Serapi Tabaka
Cena od: 248 zł / m²
logotypy