Dywany dla dzieci

Dywany dla dzieci

Idealny dywan dla Twojego dziecka

Najmłodsi to ta grupa odbiorców naszych produktów, którą cenimy sobie najbardziej. Wiemy, że maluchy posiadają specyficzne potrzeby i wymagania, dlatego wszystkie nasze dywany dla dzieci są selekcjonowane z najwyższą ostrożnością i dbałością. Wybieramy jedynie te produkty, które oferują zadowalającą jakość, wytrzymałość, bezpieczeństwo oraz estetykę.

Miejsce wielogodzinnych zabaw

O ile dywany dla dzieci mają nie tylko nadać odpowiedniej, radosnej estetyki i klimatu pokojowi pociechy, to w bardzo wielu przypadkach będą pełniły również funkcję użytkową. Kolorowy dywan to idealne i bezpieczne miejsce zabawy dla malucha. Właśnie dlatego nasze dywany dla dzieci przygotowywane są z najwyższej jakości naturalnych i syntetycznych materiałów – poddawane rygorystycznym testom nie uczulają a dzięki zastosowaniu najnowszych technologii są o wiele bardziej odporne na działanie mikroorganizmów i roztoczy. Miękka i wydłużona faktura włosia dywanów sprawia, że dziecko jest bezpieczne podczas zabawy. Nawet w przypadku upadków lub nieszczęśliwych potknięć.

Postacie z ulubionych bajek

Dywany dla dzieci znajdujące się w ofercie naszego sklepu internetowego to możliwość przeniesienia pociechy do świata ulubionych bohaterów najpopularniejszych bajek książkowych oraz telewizyjnych. Szeroki asortyment obejmuje wzory z postaciami doskonale znanymi z naszych czasów jak i tymi, z którymi utożsamiają się współczesne maluchy. Jeżeli chcesz, żeby Twoje dziecko rozwijało się w przyjaznych, radosnych i jednocześnie bezpiecznych warunkach postaw na dywany dla dzieci, które znajdziesz w sklepie Arte. Zaufały nam już tysiące rodziców – najwyższy czas, abyś i Ty dołączył do ich grona.

Najczęściej kupowane dywany:

Agnella Funky Dor Turkus Agnella Funky Dor Turkus
Cena od: 62 zł / m²
Agnella Funky Ugo Limonka Agnella Funky Ugo Limonka
Cena od: 63 zł / m²
Agnella Funky Tig Złoty Agnella Funky Tig Złoty
Cena od: 62 zł / m²
Agnella Funky Rob Turkus Agnella Funky Rob Turkus
Cena od: 63 zł / m²

Najnowsze propozycje:

Agnella Funky Miasto S Limonka Agnella Funky Miasto S Limonka
Cena od: 63 zł / m²
Agnella Funky Traffic Turkus Agnella Funky Traffic Turkus
Cena od: 62 zł / m²
Agnella Funky Traffic Limonka Agnella Funky Traffic Limonka
Cena od: 62 zł / m²
Agnella Funky Feline Fiolet Agnella Funky Feline Fiolet
Cena od: 62 zł / m²
logotypy