Dywany klasyczne

Dywany klasyczne

Klasyka w najwyższej formie

Uniwersalne piękno klasycznych dywanów i ich szczególna umiejętność dodania elegancji praktycznie wszystkim wnętrzom sprawiają, że cieszą się coraz większą popularnością wśród szerokiej gamy konsumentów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów ofertę sklepu uzupełniamy o dywany klasyczne w szerokiej gamie wzorów oraz rozmiarów. Świetnie prezentują się w połączeniu z naturalnym drewnem i nadają ciekawego kontrastu bardziej nowoczesnym czterem kątom. Selekcja dywanów klasycznych w naszej ofercie miała na celu wybranie takich odcieni i wzorów, które zaspokoją potrzeby każdego klienta.

Zmień swoje wnętrza nie do poznania

Podobnie jak najwyśmienitsze trunki nic nie tracą wraz z upływem kolejnych lat, tak samo dywany klasyczne i nanoszone na nie tradycyjne wzornictwo nadal jest doceniane i lubiane przez sporą grupę osób. Zarówno koneser jak i osoba szukająca ciekawego dywanu znajdzie w naszej ofercie coś, co zmieni wnętrza nie do poznania. Oferujemy zarówno dywany klasyczne z wełny, jak i materiałów syntetycznych najwyższej klasy. Współpracując jedynie ze sprawdzonymi wytwórcami z kraju i zagranicy dajemy Państwu pewność, że sięgając po produkty z naszego sklepu internetowego dokonują Państwo naprawdę dobrego zakupu. Nasze dywany to najwyższa jakość wykonania oraz materiałów.


Klasyka w najczystszej formie

O ile nowoczesne trendy zmieniają się bardzo szybko, to klasyka pozostaje niezmienna. Jeżeli chcesz nadać swoim wnętrzom ponadczasowego smaku oraz stylu, postaw na dywany klasyczne znajdujące się w ofercie naszego sklepu internetowego. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z produktami Arte i życzymy udanych zakupów.

Najczęściej kupowane dywany:

Osta Kashqai 4309 300 Osta Kashqai 4309 300
Cena od: 315 zł / m²
Agnella Isfahan Dafne Kamea Agnella Isfahan Dafne Kamea
Cena od: 175 zł / m²
Agnella Isfahan Leyla Rubin Agnella Isfahan Leyla Rubin
Cena od: 174 zł / m²
Agnella Regius 1.2 Magnat Sahara Agnella Regius 1.2 Magnat Sahara
Cena od: 421 zł / m²

Najnowsze propozycje:

Agnella Amareno Venus Krem Agnella Amareno Venus Krem
Cena od: 91 zł / m²
Dywilan Polonia Muskat Tabaka Dywilan Polonia Muskat Tabaka
Cena od: 248 zł / m²
Dywilan Omega Nomad Red Dywilan Omega Nomad Red
Cena od: 203 zł / m²
Dywilan Superior Orient Terra Dywilan Superior Orient Terra
Cena od: 330 zł / m²
logotypy