Dywan Dywilan Omega Solano Kamel

Wirtualna przymierzalnia
Dopasuj dywan

Rodzaj pomieszczenia

    Zapisz na dysku

    Kliknij "Zapisz" i wskaż miejsce na dysku, gdzie plik JPG z aranżacją ma zostać zachowany.

    Zapisz

    Udostępnij

    Możesz udostępnić znajomym poprzez wysłanie pliku z aranżacją na wybrany adres e-mail lub też poprzez serwis społecznościowy Facebook.

    Powiększ

    Następny krok
    • Wybór typu pomieszczenia
    • Zmiana kolorów
     w pomieszczeniu
    • Udostępnianie
     i zapis
    • Przeglądane
     produkty

    Opis dywanu:

    Niezwykle stylowy dywan w kolorze piasków pustyni z wzorem przypominającym starą, przetartą tkaninę rodem z dalekowschodniego pałacu. Zostanie z pewnością doceniony przez osoby poszukującego czegoś wyjątkowego z delikatną nutą klasyki i nienachalności. Bardzo dobrze będzie komponować się zarówno z jasnymi, jak i ciemnymi meblami i nie będzie stanowić elementu dominującego w całej aranżacji. Miękkie, wełniane runo dzięki zawartości naturalnej lanoliny posiada właściwości antystatyczne – zapobiega wnikaniu kurzu i brudu, tym samym nie dopuszczając do rozwoju bakterii i roztoczy. Jest bardzo przyjemne w dotyku i łatwe w czyszczeniu, gwarantując świetny komfort użytkowania.

    Opis kolekcji:

    Omega to bogata kolekcja dywanów, których wspólnym motywem jest nostalgia za egzotycznym pięknem Bliskiego Wschodu. Jeśli wybierzesz dywan z kolekcji Omega, wprowadzi on do Twojego wnętrza powiew egzotyki. Misterne wzornictwo, które można zobaczyć w tradycyjnych arabskich i marokańskich domach i piękne kolory sprawią, że Twoje wnętrze nabierze niepowtarzalnego charakteru. Omega to eleganckie dywany charakteryzujące się wysoką jakością, które ozdobią Twoją podłogę na wiele lat. Są one tkane maszynowo ze 100% najwyższej jakości nowozelandzkiej wełny. Podkreślą piękno wnętrza niezależnie od stylu.
    Nazwa
    Dywan Dywilan Omega Solano Kamel
    Kod produktu
    616-4019
    Producent
    Agnella
    Kraj pochodzenia
    Polska
    Gwarancja
    2 lata
    Nazwa kolekcji
    Omega
    Sposób tkania
    Maszynowy Wilton
    Waga
    2,60 kg / m²
    Skład runa
    100% wełna
    Wysokość runa
    8 mm
    Gęstość runa
    445 000 punktów / m²
    Rozmiar: Cena: Wysyłka:

    Polecane dywany

    logotypy