Wykładziny elastyczne

Wykładziny elastyczne

Elastyczne rozwiązania dla każdego

Wykładzina elastyczna to wysoki komfort użytkowania, niskie koszty, wytrzymałość oraz prostota utrzymania czystości. Układa się ją niezwykle łatwo i dostępne jest w ogromnej ilości wzorów. Dzięki temu cieszy się dużą popularność wśród klientów. Wykładziny elastyczne dostępne w naszej ofercie idealnie sprawdzają się w kuchni, łazience jak i innych pomieszczeniach. Wszystko ze względu na swoją wytrzymałość i odporność na wilgoć. Warto zauważyć, że wśród innych rodzajów materiałów posadzkowych będą wyróżniać się różnorodnością faktur, wzorów oraz kolorów. Znajdujące się w naszej ofercie wykładziny elastyczne idealnie imitują drewno, kamień i inne wzory – w rzeczywistości są nie do odróżnienia, dzięki czemu cieszą się tak wysoką popularnością.

Prostota układania

Jedną z największych zalet wykładzin elastycznych jest prostota ich układania. Przed przystąpieniem do jakichkolwiek prac musimy upewnić się, że podłoże jest płaskie, równe bez widocznych pęknięć i dziur. Porowate powierzchnie nie nadają się do kładzenia wykładzin elastycznych.

Pod wykładziny elastyczne nie ma potrzeby stosowania żadnych specjalnych podkładów – klejona jest bezpośrednio do podłoża. Kolejne pasy wykładziny powinno się układać prostopadle do kierunku padania światła w danym pomieszczeniu – dzięki temu łączenia są mniej widoczne. W kamuflowaniu łączeń bardzo pomaga również odpowiednie dopasowanie ich pod względem ciągłości wzoru. Aby uzyskać trwały efekt scalenia, pasy wykładziny mogą zostać sfrezowane lub złączone na zimno lub gorąco w celu stworzenia hermetycznej powierzchni.

Niskie ceny i szeroki wybór

W ofercie Arte znajdziesz wykładziny elastyczne najlepszych producentów – dzięki odpowiedniemu poziomowi selekcji udało nam się wybrać takie wykładziny, które cechuje naprawdę korzystny stosunek jakości do cen. Szukasz estetycznych i dobrze prezentujących się wykładzin do kuchni, przedpokoju, łazienki albo pokoju dziennego? W naszej ofercie na pewno znajdziesz coś dla siebie.

logotypy
| |